Zakupy ze stylistą w Galerii Łomianki

Chcielibyście zmienić coś w waszym stylu lub nie wiecie jak dobierać ze sobą ciuchy, żeby komponowały się w spójną i ciekawą całość? Galeria Łomianki oferuje swoim klientom możliwość zdecydowania się na darmową konsultację, spotkania oraz nawet zakupy z zatrudnioną przez specjalnie stylistką – Gosią Marszałek. Jest to niezwykle ciekawa usługa, ponieważ 2 godziny dostajemy za darmo!

Tego rodzaju usługi są oczywiście płatne, jednak w tym wypadku zupełnie za darmo możemy spędzić z Gosią nawet do dwóch godzin. W tym czasie stylistka doradzi nam jakie ubrania wybrać, które będą do nas pasować, podkreślą nasz styl zakrywając wady i podkreślając atuty.

Stylizacje dla każdego!
Razem z Gosią możemy ruszyć do sklepów, aby pomogła nam wybrać konkretne ubrania, które będą dla nas najlepszą opcją. Tym sposobem w przyszłości sami będziemy mogli lepiej, łatwiej i trafniej dobierać to, w czym będzie nam dobrze i w czym będziemy wyglądać i czuć się atrakcyjnie. Na spotkanie ze stylistą w Galerii Łomianki można zapisać się pod adresem www.galerialomianki.pl i odmienić swoją szafę. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest w każdym miesiącu ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów z wyprzedzeniem. Warto mieć przy tym na uwadze, że takie spotkania ze stylistą, chociaż w dużej mierze głównie dla kobiet, przeznaczone są również dla mężczyzn, którzy również chcą wyglądać atrakcyjnie.

Co jeszcze?
Oczywiście, jeżeli chcemy zadbać o swój wygląd, musimy pamiętać o tym, że nie tylko ubrania, obuwie czy biżuteria sprawią, że poczujemy się piękniejsi. Przyda się również wizyta u dobrego fryzjera, zmiana oprawek okularowych na nowe (a może rezygnacja z nich na rzecz szkieł kontaktowych?) bądź zmiana kosmetyków czy używanych przez nas perfum. To wszystko sprawi, że będziemy prezentować się o wiele atrakcyjniej! W Galeria Łomianki znajdziemy wiele sklepów, jak Hebe, Inglot, Manufaktura Zapachu, Beverly Hills Akademia urody, Sephora, Stara Mydlarnia czy w końcu Ziaja – które pomogą nam w tej misji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *