O czym pamiętać, kupując destylator?

Produkcja domowych trunków wiąże się z koniecznością wyposażenia swojej domowej gorzelni w odpowiedni sprzęt. Początkujący gorzelnicy mogą mieć z tym spory problem. Na co musimy zwrócić uwagę kupując destylator do wytwarzania bimbru?

Przede wszystkim, odpowiedzmy sobie na pytanie, jak dużą kwotę jesteśmy w stanie wydać oraz na jak dużą skalę chcemy produkować trunek? Jeśli mamy ograniczony budżet i chcemy jedynie od czasu do czasu zająć się gorzelnictwem, zdecydujmy się raczej na destylator szybkowar. Urządzenie jest niedrogie, a doskonale spełni swoje podstawowe funkcje. Jego atutami są uproszczona konstrukcja, łatwa obsługa oraz niewielka ilość miejsca, którym musimy dysponować. Niewiele przestrzeni zajmują także bardziej zaawansowane pod względem konstrukcji kompaktowe destylatory gazowe. Profesjonalny destylator elektryczny to już spora inwestycja. Urządzenie jest jednak niezawodne, wygodne w obsłudze i bardzo wytrzymałe. Przy produkcji bimbru na większą skalę sprawdzi się idealnie.

Gdzie kupić destylator? Najlepiej w sklepie specjalistycznym, który ma doświadczenie w sprzedaży tego typu sprzętu. Możemy być wówczas pewni, że kupujemy destylator naprawdę wysokiej jakości. W profesjonalnym sklepie pracownicy udzielą nam wszelkich wskazówek i odpowiedzą na wszystkie wątpliwości. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie sklepu internetowego Alembik. Na stronie https://alembik.eu/146-destylatory-do-bimbru znajdziemy sprzęt niezbędny do domowej destylacji bimbru. Sklep posiada także punkty stacjonarne w Krakowie oraz Katowicach. Osoby z południowej Polski mogą się tu kompleksowo zaopatrzyć w urządzenia i surowce do produkcji domowych win, wódek, nalewek oraz piw. Atutem sklepu są bardzo przystępne ceny.

Źródło: https://alembik.eu/146-destylatory-do-bimbru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *