Strzelnica Cracow Shooting Academy – magnez na turystów zza granicy

Kraków ma, czym przyciągać zagranicznych turystów. Nie brakuje tu klimatycznych miejsc, fantastycznych zabytków, ciekawych form rekreacji. W ostatnim czasie rekordy popularności wśród obcokrajowców bije strzelnica zlokalizowana na obrzeżach Krakowa – Cracow Shooting Academy. To za jej sprawą na hasło „shooting Krakow” uśmiechają się twarze Brytyjczyków, Niemców, Czechów i przedstawicieli innych europejskich krajów. Zagraniczni turyści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na krakowskiej strzelnicy znajdą wszystko, czego oczekują –profesjonalnych instruktorów, doskonałą infrastrukturę, emocje i zabawę na najwyższym poziomie. Tutaj nie można się nudzić. Z tego obiektu każdy miłośnik broni palnej wychodzi zadowolony. Obcokrajowcy doceniają miłą obsługę i możliwość personalizacji pakietów strzeleckich.

Dlaczego Cracow Shooting Academy wygrywa konkurencję z innymi atrakcjami Krakowa?
Wydaje się, że krakowska strzelnica doskonale wykorzystała niszę w rozmaitych formach rekreacji i rozrywki. Coraz więcej turystów poszukuje mocnych doznań. Dlatego tak ogromną popularnością cieszą się np. sporty ekstremalne czy parki rozrywki z gigantycznymi roller coasterami. Pragniemy podwyższonego poziomu adrenaliny. Chcemy czuć dreszczyk emocji. Strzelanie z broni palnej nam to zapewnia. Huk wystrzału! Odrzut! Radość z celnego strzału! Mimo pozornego spokoju i ogromnej koncentracji, na strzelnicy aż kipi od emocji. Zwłaszcza, gdy pojawiają się tu duże grupy turystów zagranicznych, którzy wcześniej z bronią mieli niewiele do czynienia. Dla nich sam fakt oddawania strzału to niepowtarzalne doświadczenie i ogromna frajda.

Zorganizowane wycieczki na strzelnicę
W ofertach licznych agencji turystycznych znalazły się propozycje weekendowych wypadów do Krakowa z możliwością postrzelania na tutejszej strzelnicy. Wielu obcokrajowców wybiera właśnie tę formę zorganizowanego wyjazdu. Agencja zapewnia transport na miejsce, zajmuje się zarezerwowaniem odpowiednich pakietów. Uczestnicy wycieczki mają swojego opiekuna, który po emocjach związanych z bronią palną, może pokazać im inne atrakcje Grodu Kraka.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *