Cracow Shooting Academy. Rozrywka dla każdego.

W Krakowie i jego okolicach istnieje mnóstwo miejsc, w których można spędzić ciekawie czas, zrelaksować się, ale również nauczyć się nowych rzeczy. Jednym z takich miejsc jest Cracow Shooting Academy, profesjonalna strzelnica, która poza klientami z Polski, często gości również osoby zza granicy. To z myślą o nich przygotowano obcojęzyczne wersje strony internetowej, a wśród nich wersję anglojęzyczną – https://www.shootingcracow.com/en/shooting_range. Krakowska strzelnica to najlepsza odpowiedź dla wszystkich, którzy przeglądają strony internetowe, wpisując frazę „shooting range Krakow”. Dlaczego warto ją odwiedzić? Powodów jest wiele. Oto najważniejsze z nich:

Doskonała kadra szkoleniowa
Szkoleniowcy z Cracow Shooting Academy to profesjonaliści w każdym calu. Posiadają szeroką wiedzę na temat broni palnej. Postanowili przekazywać dalej swoją pasję i zamiłowanie do strzelectwa. Wielu z nich to czynni zawodnicy, którzy wykorzystują posiadane umiejętności w licznych zawodach i konkursach strzeleckich. Na krakowskiej strzelnicy można nauczyć się podstaw strzelectwa. Jednak Cracow Shooting Academy ma propozycje również dla osób, które strzelanie wykorzystują w codziennym życiu. Żołnierze, policjanci, pracownicy ochrony mogą tu szlifować posługiwanie się bronią. To bardzo ważne by regularnie wracali do zdobytych umiejętności. Ze strzelaniem jest jak z jazdą na rowerze. Raz zdobyte umiejętności nie zginą, ale chodzi o to, aby je doskonalić.

Ciekawe pakiety
W myśl zasady „Dla każdego, coś miłego” krakowska strzelnica przygotowała szeroki wybór pakietów strzeleckich. Bez względu na poziom swoich umiejętności czy motywację, która popchnęła nas do wizyty na strzelnicy, bez trudu znajdziemy pakiet odpowiedni dla siebie. Nauczymy się posługiwania wybranymi modelami broni. Niektóre z nich to prawdziwe klasyki.

Dobra lokalizacja
Jednym z ogromnych atutów Cracow Shooting Academy jest jej lokalizacja. Strzelnica znajduje się na obrzeżach Krakowa, ale z łatwością można tu dotrzeć zarówno z centrum miasta, jak i miejscowości położonych w pobliżu Krakowa. Położenie obiektu doceniają także zagraniczni turyści, którzy nie mają problemu z dotarciem na miejsce.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *