Jak wygląda kurs strzelecki w Cracow Shooting Academy?

Pasternik, czyli około 15 hektarów terenu zielonego, położonego na obrzeżach Krakowa, stało się fantastycznym miejscem dla fanów strzelectwa. Działa tutaj profesjonalna strzelnica – Cracow Shooting Academy, z głównym obiektem liczącym kilkadziesiąt stanowisk krytych. Można tu z powodzeniem ćwiczyć strzelanie kulowe na 25 metrów i 50 metrów. Największym wyzwaniem dla amatorów wyjątkowego hobby, jakim jest strzelectwo, okazuje się jednak stumetrowa oś strzelecka. Codziennie na terenie Pasternika spotykają się krakowscy strzelcy, którzy pragną tutaj trenować swoje umiejętności. Na Strzelnicy Pasternik mile widziani są zarówno początkujący amatorzy tego sportu, jak i doświadczeni strzelcy. Można w tym miejscu przejść profesjonalny kurs strzelecki.

Krótka charakterystyka kursu strzeleckiego w Cracow Shootning Academy
Kurs obejmuje całą serię szkoleń z zakresu strzelectwa bojowo-obronnego oraz strzelectwa sportowo-dynamicznego. W trakcie kursu jego uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia dotyczące posługiwania się krótką bronią palną, bronią długą oraz strzelbą gładko lufową. W tego rodzaju kursach mogą wziąć udział praktycznie wszyscy, którzy chcą zdobyć i rozwijać swoje umiejętności strzeleckie.

W szczególności jednak polecany jest osobom, które do tej pory nie miały nic do czynienia ze strzelectwem, a chciałyby zacząć, strzelcom rekreacyjnym, którym zależy na regularnych treningach, osobom posiadającym broń palną, pracownikom policji, wojska, służby granicznej czy więziennej, czyli wszystkim tym, którzy, na co dzień pracują z bronią, w tym również pracownikom ochrony.

Szkolenia kierowane są nie tylko do klientów indywidualnych. Ich uczestnikami mogą być także grupy zorganizowane. Brak własnej broni i amunicji oraz oporządzenia nie stanowi najmniejszego problemu, gdyż strzelnica dostarcza wszelkiego potrzebnego sprzętu. Szczegółowe informacje na temat kursu udzielane są drogą telefoniczną lub mailową. Można się z nimi również zapoznać na stronie internetowej https://www.shootingcracow.com lub jej wersji dla obcokrajowców https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range. Z pewnością warto, bo jest to jedna z najbardziej profesjonalnych strzelnic w Krakowie i okolicach.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *