Czy warto studiować informatykę na SAN w Krakowie?

Społeczna Akademia Nauk zaprasza na kierunek informatyka na Wydziale Nauk Stosowanych w Krakowie. To jedna z najbardziej popularnych i najwyżej ocenianych w rankingach uczelni niepublicznych w naszym kraju, charakteryzująca się doskonałą kadrą dydaktyczną oraz dostosowanymi do potrzeb rynku pracy kierunkami studiów. Informatyka jest z pewnością jednym z tych kierunków, które warto obecnie studiować. Stwarza, bowiem realne szanse na zdobycie zatrudnienia zgodnego z wykształceniem nie tylko w polskich firmach, instytucjach i urzędach, ale również na zagranicznych rynkach pracy i w korporacjach międzynarodowych.

O kierunku słów kilka
Tym, co wyróżnia studia informatyczne na Społecznej Akademii Nauk jest nowatorskie podejście do programu nauczania. Obejmuje on przede wszystkim zajęcia praktyczne pod okiem najlepszych programistów. Odejście od teorii i zwrot w kierunku praktyki daje bardzo wymierne rezultaty. Absolwenci SAN od razu po skończeniu studiów są gotowi do wdrażania nowoczesnych technologii w miejscu pracy i rozwiązywania wszelkich problemów informatycznych. Ogromna zaletą kierunku informatyka Kraków są praktyki studenckie, pozwalające na zdobycie potrzebnego doświadczenia. To praktyki w dosłownym tego słowa znaczeniu. SAN proponuje swoim studentom również możliwość praktyk zagranicznych. Dzięki temu młodzi ludzie już w momencie studiów są w stanie nawiązać zagraniczne kontakty zawodowe.

Jak studia, to tylko w Krakowie
Trudno nie wspomnieć o jednym z najważniejszych aspektów studiów na Wydziale Nauk Stosowanych SAN. Jest on zlokalizowany w miejscu wręcz stworzonym dla studentów. Kraków od zawsze przyciągał i w dalszym ciągu przyciąga wielu młodych ludzi z różnych części naszego kraju. Atmosfera tego miasta sprzyja nie tylko nauce, ale również szeroko rozumianej rozrywce i nawiązywaniu nowych znajomości. Kraków to także rynek pracy dla młodych ludzi, którzy chcą sobie dorobić w trakcie studiów lub podejmują studia zaoczne, na których muszą się sami utrzymać. Na pytanie, czy warto studiować w Krakowie istnieje tylko jedna odpowiedź. Tak, warto, a Społecznej Akademii Nauk szczególnie!

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/informatyka-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *