Plecaki Black Diamond.

Plecak Black Diamond Bandit Avalung 11l- jest niewielkim, kompaktowym plecakiem zaprojektowanym przez firmę Black Diamond. Posiada 11 litrów pojemności, dlatego bez problemu pomieścisz w nim podstawowe wyposażenie: jedzenie, wodę i małe drobiazgi, które na pewno wspomogą Cię podczas wysiłkowego dnia. Producenci postarali się również oto, by móc do plecaka przymocować narty lub deskę snowboardową. Dzięki izolowanemu rękawowi z systemem hydration, nasze płyny na pewno nie zamarzną. Black Diamond Bandit dodatkowo wyposażony jest w Avalung. Co to takiego? Otóż, Avalung jest genialnym urządzeniem zaprojektowanym przez producentów, pozwalającym ofiarom lawin oddychać pod śniegiem. To nic innego jak rurko podobne urządzenie, dzięki któremu możemy czerpać czyste powietrze ze śniegu znajdującego się dookoła ciała.

Black Diamond Revelation Avalung33l- Stworzony dla alpinistów, tourowców i przewodników górskich. Mimo że ma znacznie większą pojemność niż poprzedni model, jest tak samo lżejszy i stabilniejszy a to za sprawą systemu ergoactiv, który zapewnia swobodne przeniesienie przeciążenie z ramion na biodra oraz pomaga równo ułożyć cały ciężar. Jeśli jesteś osobą, która szuka bardzo wygodnego plecaka, ten model jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Ma znacznie łatwiejszy dostęp do głównej komory, posiada dodatkową kieszeń na sondę czy łopatę.
W momencie kiedy porwie nas lawina, wystarczy szybko włożyć ustnik do w zęby. W momencie gdy robimy wydech Avalung zacznie odprowadzać dwutlenek węgla na koniec rurki i uwalniać go z boku ciała. Gdy robimy wdech, znajdujący się w rurkach zawór obraca się i czerpiemy powietrze z przodu ciała z pomocą specjalnej struktury.
Plecaki firmy Black Diamond ma w swej ofercie e-moko.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *