Czym jest film produktowy? Jakie cechy powinien zawierać?

Przejdźmy od razu do konkretów: film produktowy jest rodzajem filmu reklamowego, ma on na celu wypromować twój produkt. Często w tego typu filmach stosuje się tzw. motion design, tzn. zaanimowany tekst i grafikę osadzoną na obrazie. Takie działanie ma służyć temu, by lepiej zobrazować działanie oraz funkcje twojego produktu czy usługi. W tego typu produkcjach powszechne są tzw. sceny packshotowe; ujęcia produktu 360 stopni są bardzo istotne. Co jeszcze jest istotne w filmach produktowych? Ciekawym pomysłem jest umieszczanie produktu w odpowiedniej scenerii- może to być sceneria realistyczna bądź stworzona przez specjalistów. Na pewno stworzenie filmu produktowego jest zadaniem dla specjalistów z profesjonalnej agencji reklamowej: http://pink-media.pl/. Tylko jak wybrać odpowiednią agencję?

Profesjonalna agencja reklamowa- dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowej? Przede wszystkim dlatego, byś nie zrobił sobie krzywdy. Ważne jest, by taka agencja skupiała w sobie wielu ludzi- profesjonalistów z doświadczeniem i poczuciem estetyki, którzy mają to co się nazywa iskrą bożą. Wielkie znaczenie ma też filozofia oraz kultura pracy danej agencji, a nade wszystko ważny jest w tym wszystkim pomysł. Agencja reklamowa powinna nudne spotkanie przedstawić jako szaloną przygodę.

Dobry produkt zawsze kosztuje- nie sugeruj się ceną

Pamiętaj, że powierzasz agencji reklamowej produkt. Agencja staje się więc opiekunem twojego produktu. Ważne jest to by poświecić chwilę czasu na wybór odpowiedniej agencji i później nie żałować tego wyboru. Nie warto także sugerować się w tym wszystkim ceną. Dobre produkty i usługi zawsze kosztują- warto zapłacić tę cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *